Rychlý kontakt

Telefon: +420 777 094 809

Email: info@lipnoland.cz  

CO VYRÁBÍME

 • drevena-reklamni-acka.jpg

  DŘEVĚNÁ REKLAMNÍ ÁČKA

  Robustní dřevěná konstrukce stojek z masivních smrkových hranolů odolává povětrnostním podmínkám a díky kvalitní povrchové úpravě lazurou je dobře odolná i v exteriéru.

  Nosičem reklamy je výplň z pozinkovaného plechu o tloušťce 0,8 mm. Stojany vyrábíme ve dvou barevných variantách: pinie, ořech.

  V naší nabídce jsou dvě varianty.

 • fotoobrazy-na-platno.jpg

  FOTOOBRAZY NA PLÁTNO

  Vyrábíme fotoobrazy tištěné na malířské plátno Canvas z Vašich fotografií. Ideální tip na dárek, nebo domovní dekoraci.

  Canvas  je premiové 100% bavlněné plátno s hrubší nepravidelnou povrchovou strukturou. Díky svému přírodnímu složení umocňuje pocit kvality při věrné reprodukci fotografií a uměleckých děl.

  Saténový povrch s vysokou bělostí pro optimální vzhled, elastický coating, struktura tkaní 2:1. Canvas je odolný proti trhání a vhodný pro další zpracování jako napínání do rámů.

 • reklamni-cedule-a-poutace[13].jpg

  REKLAMNÍ CEDULE A POUTAČE

  Vinylové samolepky je možné nalepit na jakýkoli rovný a čistý materiál. Pro reklamní cedule nejčastěji používáme pozinkované plechy o síle 0,8mm, PVC desky. Tyto folie s potiskem a laminací lepíme i na výlohy, okna a dveře. Kvalitnější polymerické samolepky používáme pro polepy automobilů.

  Samolepky pro venkovní použití doporučujeme vždy s laminací, kterou nabízíme v matu nebo lesku. Laminace je důležitá ochrana samolepky proti mechanickému poškození a UV záření.

  Samolepky tiskneme na kvalitním tiskovém stroji Mimaki JV33, který je pravidelně kalibrován pro maximální kvalitu tiskového výsledku.

 • reklamni-banery-a-plachty[6].jpg

  REKLAMNÍ BANERY A PLACHTY

  Nejčastějším produktem velkoplošného tisku jsou díky své výhodné ceně reklamní banery (plachty), které lze umístit takřka kamkoliv.

  Banery je možné rolovat, snadno přenášet, omývat. Díky kvalitním barvám, které na tisk používáme garantujeme stálost barev minimálně 3 roky.

  Díky tiskárně Mutoh Osprey s tiskovou šíří 2,4 metru jsou i banery formátu 5,1 x 2,4 m (Euro Billboard) vyrobeny z jednoho kusu.

  Banery tiskneme i do roll-up stojanů.

 • reklama-na-automobily[17].jpg

  REKLAMA NA AUTOMOBILY

  Nechte si polepit Váš automobil. Pojízdná reklama je nejlevnějším způsobem propagace vašeho projektu.

  Reklamu na automobily dodáváme jak tištěnou, tak řezanou.

  V poslední době často využíváme polep oken folií OneWayVision, která umožňuje bezproblémový výhled ze zadních oken a je inteligentím nosičem reklamy. 

 • prospekty-katalogy-vizitky[2].jpg

  PROSPEKTY, KATALOGY, VIZITKY

  Hledáte cenově výhodný a kvalitní tisk? Jste na správném místě...

  Naše firma poskytuje kompletní služby v oblasti tištěné reklamy. Díky několikaleté praxi v oblasti tiskového designu a polygrafie máme za sebou mnoho úspěšných zakázek a jsme schopni v našem studiu vytvořit precizní grafický návrh, který bude výrazně reprezentovat vaši firmu. Sledujeme moderní trendy a dáváme si záležet na barevném sladění a vysoké kvalitě tisku.

  Pro spolupráci jsme za 15 let působení dokázali najít spolehlivého partnera pro ofsetový tisk a můžeme tak za kvalitu tisku ručit, aniž bychom experimentovali na úkor zákazníka.

  Nepotřebujeme se zde chválit,  to za nás dělají naši klienti a to je pro nás tou největší odměnou. Za celou dobu naší praxe jsme od klientů nezaznamenali jedinou reklamaci.

  Co všechno jsme pro vás schopni vytisknout?

    plnobarevné prospekty, navštívenky, kalendáře, reklamní bločky, hlavičkové papíry, obálky, samolepky, pohlednice, brožury, publikace a mnoho dalšího

  Tiskneme na tyto gramáže - 80g, 90g lk, 135g, 200g, 300g. Všechny gramáže je možné jednostranně či oboustranně laminovat či lakovat.

  Jsme také schopni zajistit distribuci tiskových dokumentů v širokém měřítku či pouze pro cílové skupiny.

 • 100ks-90x50mm-frymburk.jpg

  LIPENSKÉ MAGNETKY

  Vyrábíme letecké a další magnetky z vlastních fotografií. Pokud se Vám nějaká líbí, zakoupíte v Infocentru Lipno nad Vltavou a na lodích společnosti Rosenberger Lipno-Line.